Copyright 2020 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

IV Międzyszkolny Konkurs "Mistrz czytania"

Dnia 22 listopada w czytelni naszej szkoły odbył się organizowany przez SCDiDN IV Międzyszkolny Konkurs "MISTRZ CZYTANIA". Przesłuchania odbyły się w  trzech kategoriach: szkoły podstawowe klasy IV-VI, szkoły podstawowe klasy VII - VIII i III gimnazjum oraz szkoły ponadpodstawowe.

 Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: w kategorii klas IV-VI  Franciszek Boguszewski kl.IVd, Amelia Strojek kl.IVd; w kategorii klas VII - VIII i III gimnazjumKlaudia Sachanowicz kl.VIIIa oraz Patrycja Jastrzębska IIId

Komisja po wysłuchaniu czytanych przez uczniów tekstów, wyłoniła laureatów konkursu „Mistrz Czytania”. Wśród osób nagrodzonych znalazła się nasza uczennica Klaudia Sachanowicz z klasy VIIIa, która zajęła III miejsce w swojej kategorii.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy. 

 

 

 

 

f t g m